A-A+vision

Новини

Назад

На сайті міської ради опубліковано проект порядку денного 50 сесії

17 лютого 2020, 13:33
300
Сесії міської ради

Близько 200 питань планують розглянути на депутатських комісіях та під час пленарного засідання. Традиційно почнуть зі звітів комунальних підприємств. Потім перейдуть до бюджетних питань. Заслухають звіт про виконання міського бюджету за 2019 рік, розглянуть зміни та доповнення.

До переліку питань пленарного засідання входять проекти різних департаментів. Зокрема, підготовано проект освітян, яким пропонують запровадити електронну реєстрацію до перших класів закладів загальної середньої освіти та дошкільних установ.

Загальних питань – 24. Інші стосуються компетенції департаменту по роботі з активами міської ради. Повний перелік проектів рішень за посиланням: https://mariupolrada.gov.ua/uploads/16/84894-29р.pdf

Нагадаємо, пленарне засідання 50 сесії Маріупольської міської ради VII скликання заплановано на середу, 26 лютого, на 10:00. Засідання пройде у приміщенні за адресою: Лівобережний район, проспект Перемоги, 16.  Наживо можна стежити за перебігом голосування в ефірі «Маріупольського телебачення» та на сайті «Маріупольської міської ради».