vision

Новини

Назад

На маріупольських клумбах з'явиться близко 200 тисяч нових квітів

25 березня 2020, 16:20
281
Житлово-комунальне господарство

Співробітники комунального підприємства Зеленого будівництва продовжують роботи з благоустрою зелених зон Маріуполя. Зокрема вони займаються підготовкою до висадки багаторічних рослин та однорічних квітів. Всього цієї весни планується оновлення 35 клумб в усіх районах міста. На п’яти локаціях висадять кущі та дерева.

Основні роботи почнуться з потеплінням на вулиці, у квітні. Зараз ведеться закупівля саджанців. Раніше почнуть висаджувати фіалки. «Петунії, герань, колеуси, сальвії, цинерарії – це ще не повний перелік видів, що прикрасять наше місто. Загалом буде висаджено близько 200 тисяч квітів. До нового сезону наші ландшафтні дизайнери вже розробили нові ескізи клумб та квіткових інсталяцій. Тож Маріуполь розквітне з новою силою», - розповіла провідний інженер ПТО підприємства Наталія Гончарова.

Вже ведуться роботи на великих клумбах біля пам'ятника Митрополиту Ігнатію. На в'їзді в місто планують висадити близько 1,5 тисяч багаторічників: юки та магонії. Також їх прикрасять яскраві квіти.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.