A-A+vision

Новини

Назад

На маріупольців чекають віртуальна подорож у минуле та вертеп

13 січня 2020, 14:14
252
Анонси міських заходів

Команда культурно-туристичного центру «Вежа» підготувала для маріупольців та гостей міста різноманітну програму на поточний тиждень. На них чекають тематичні клуби, віртуальна подорож у минуле Маріуполя та сирна екскурсія.

Вже сьогодні, 13 січня, о 19:00 всі охочі можуть взяти участь у зустрічі книжкового клубу (вхід вільний).

14 січня, з 17:00 до 18:00 проходитиме зустріч фотоклубу (вільний вхід).

16 січня, о 19:00 маріупольці та гості міста можуть здійснити VR-прогулянку (за записом). Це чудова можливість, завдяки сучасним технологіям, відчути себе маріупольцем 1910 року. Прогулятися по головній вулиці міста, зануритися у атмосферу початку ХХ століття та дізнатися, як саме виглядали звичні для сучасності місця Маріуполя. Моделі відтворено за старими листівками та фото.

17 січня, о 12:30 з вертепом до «Вежі» прийдуть студенти Української академії лідерства (вхід вільний). Усі охочі зможуть подивитися традиційне різдвяне дійство, у якому через костюмовані виступи розкажуть історію народження Ісуса Христа.

18 січня, з 12:30 до 15:00 проходитиме сирна екскурсія містом Марії (запис та деталі за телефоном 097-618-40-85). В ході прогулянки маріупольці зможуть побачити процес і дізнатися тонкощі крафтового сироваріння. Також у програмі майстер-клас з правильної дегустації сиру.

О 17:00 у «Вежі» пройде воркшоп з сортування відходів від "Маріуполь сортує" (за записом). Екоактивістка Наталя Гаєцька від ініціативи «Маріуполь Сортує» розповість про більш відповідальний спосіб поводження з відходами, ніж викидання сміття у довкілля. Кожен матиме можливість поставити будь-яке питання щодо теми.

Також у вільні дні відвідувачі «Вежі» мають можливість відвідати оглядовий майданчик, екскурсію вежею та VR-прогулянку старим Маріуполем.

Читайте також наші новини у Facebook та Telegram.