vision

Новини

Назад

Молодіжний форум у Маріуполі: сучасні тренди на шляху до працевлаштування

22 вересня 2020, 12:00
125
Суспільство, Освіта

У Центрі розвитку стартапів «1991Mariupol» відбувся Молодіжний форум програми «Skills Lab 2020 – Шлях до успіху». Спільно з експертами учасники шукали шляхи покращення положення молоді на ринку праці та формували нові можливості для молодих спеціалістів у регіоні.

Протягом травня-червня в рамках програми «Skills Lab 2020» проходило навчання молодих людей віком від 15 до 24 років, які бажають спланувати кар’єрний шлях на майбутнє. Окрім випускників програми, у заході взяли участь представники програми ООН з відновлення та розбудови миру, управління молоді та спорту міської ради та міського центру зайнятості.

Під час панельної дискусії учасники форуму отримали практичні поради щодо можливостей працевлаштування, самореалізації у Маріуполі.

Окрім цього, випускники програми взяли участь у Workshop «Тренди майбутнього: працевлаштування молоді». На ньому вони опрацювали основні характеристики трендів майбутнього працевлаштування та зайнятості, презентували свої напрацювання, поділилися думками, обговорили профорієнтаційні тренди майбутнього.

Читайте також наші новини у Facebook та Telegram.