vision

Новини

Назад

Молодь показала своє бачення Маріуполя в майбутньому

25 січня 2021, 12:00
188
Культура

Понад 100 юних маріупольців взяли участь у онлайн-марафоні «Культура-2030». За молоді таланти проголосували дві тисячі людей. Головна ідея заходу - творчими засобами зобразити, яким молодь бачить Маріуполь через 10 років. Організатор заходу - департамент культурно-громадського розвитку міської ради.

 «Зараз Маріуполь прямує шляхом активного розвитку. Ми хочемо зацікавити дітей та підлітків цим питанням через творчі завдання. У Маріуполі обдарована, неординарна та креативна молодь. Наш марафон – це поштовх для неї, щоб реалізувати свій творчий потенціал і цікаві ідеї в майбутньому», - розповідають організатори.

Учасників не обмежували у критеріях та напрямках діяльності. Це могла бути музика, малюнок, макети, графічна анімація, пісня або ж театральна постановка. Всі охочі надсилали фото та відео, де показували свої таланти. Вони були опубліковані на сторінці марафону в Instagram.

Переможців було обрано в декількох номінаціях: музика, анімація, поезія, декоративно-прикладне мистецтво, малюнок до 10 років та малюнок від 10 років. За результатами голосування переможцями стали: Євгенія Даниленко, Ніколь Собецька, Олена Варовей, Ангеліна Нікішина, Ганна Пашпадурова, Максим Кононенко, Іван Іншин, Єлизавета Гунько, Анастасія Журавльова та Катерина Репецька.