A-A+vision

Новини

Назад

Молодь Маріуполя може пройти безкоштовне навчання у бізнес-школі «Start Up»

30 червня 2020, 16:27
134
Суспільство

В допомогу молодим та ініціативним Маріупольський міський центр зайнятості знову відкрив двері бізнес-школи «Start Up» для молоді 16-25 років. Там вона дізнається про основи ведення підприємницької діяльності, поспілкутєься з експертами у сфері бізнесу та зможе сформувати власні ідеї в успішні бізнес-проекти.

Метою школи є формування інтересу та поглиблення знань з основ підприємницької діяльності, розвиток талантів особистості. На онлайн презентації фахівці центру зайнятості розповіли про теми, що будуть необхідні у практичній діяльності а саме: фінансова грамотність, бізнес-план та його особливості, мислення підприємця, яскраві приклади успіху та ще багато цікавого.

Наприкінці бесіди учасників запросили на навчання до бізнес-школи. Вже у школі молодь буде навчатися, вдосконалювати себе, знаходити натхнення, грати та пробувати щось нове, таким чином навчаючись досягати цілей та будувати власну справу.

Дізнатися більше можна зателефонувавши до Маріупольського міського центру зайнятості: (068) – 617 – 00 – 43, (067) – 894 – 55 – 05.

Читайте також наші новини уFacebook та Telegram.