A-A+vision

Новини

Назад

Молодь Маріуполя може отримати до 50 тисяч гривень на реалізацію власних ідей

24 січня 2020, 16:38
571
Суспільство

У Маріуполі проходить четверта хвиля програми UPSHIFT Україна. На базі центру розвитку стартапів «1991 Маріуполь» протягом трьох днів учасники будуть вдосконалювати та захищати свої проєкти. За результатами роботи п'ять молодіжних команд отримають фінансування власних ініціатив у розмірі до 50 тисяч гривень. Цю програму реалізує фонд «Професійний розвиток Харкова» та ЮНІСЕФ за фінансової підтримки Європейського Союзу. Підтримати активну молодь прийшла заступниція міського голови Ксенія Сухова.

«Зараз Маріуполь активно розвивається, стає ще більш комфортним, безпечним та цікавим. Реалізуються різноманітні молодіжні та туристичні проєкти. Я впевнена, що усі ваші ідеї заслуговують уваги, вони допоможуть нам у роботі над позитивними змінами. Також участь у цій програмі стане для вас важливим досвідом і допоможе отримати корисні навички», - зазначила Ксенія Сухова.

Так, серед поданих заявок було відібрано 20 самих креативних проєктів. Після другого етапу у фінал вийшли 10 команд. Їх ідеї спрямовані на покращення ситуації у навчальному закладі, районі або у Маріуполі загалом. Молодь пропонує створити різноманітні простори, веломайданчик, творчі гуртки, агенцію зі створення муралів. Разом з досвідченими менторами учасники вдосконалять свої ідеї та презентують їх на розгляд журі. Вже наприкінці тижня стане відомо, який проєкт отримає фінансування.

«Програма UPSHIFT дає молоді навички та ресурси для інноваційних рішень. У програмі беруть участь команди молоді віком від 16 до 21 року. Вони проходять тренінги із планування, командної роботи та розвитку підприємницьких навичок. На завершення кращі команди отримують гранти на реалізацію своїх ідей та тривалу підтримку від наставників», - розповіла менеджер по комунікаціям програми UPSHIFT Дар’я Матлаєва.

У Маріуполі планується провести ще один відбір на програму. Тема наступної хвилі буде присвячена питанням медіаграмотності. Подати заявки на участь можна до 10 лютого. Детальну інформацію та форму для реєстрації можна знайти за посиланням: https://docs.google.com

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.