A-A+vision

Новини

Назад

Мобільні рекрутери завжди готові допомогти з працевлаштуванням

13 серпня 2019, 16:27
193
Суспільство

Мобільні рекрутери міського центру зайнятості регулярно виходять на вулиці Маріуполя аби поширювати інформацію про актуальні вакансії на підприємствах міста. Вони розповідають жителям про інтерактивні сервіси служби зайнятості з пошуку роботи.

«А ви шукаєте роботу? Пропонуємо ознайомитися з нашими послугами», - саме так вони починають спілкування з місцевими жителями.

Сучасний темп життя потребує вирішення негайних питань, більшість молоді вже «у смартфоні». Мапа вакансій, сайти пошуку роботи, канал Telegram та багато іншого – саме такі зручні сучасні сервіси служба зайнятості пропонує шукачам роботи.

Дехто з перехожих взагалі не знає про службу зайнятості та переваги співробітництва. Хтось сумнівається, чи треба звертатися. Деякі категорично проти, бо звикли до самостійного пошуку роботи. А комусь зручніше шукати роботу через знайомих. Завдання мобільних рекрутерів – ознайомити з можливостями служби зайнятості та пробудити зацікавленість з боку тих, хто не був налаштований співпрацювати. І як результат, людина отримує бажану роботу, а роботодавець - необхідного працівника.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.