Новини

Назад

Мешканці ОСББ самостійно відремонтували під'їзди в будинку

14 червня 2018, 17:00
231
Житлово-комунальне господарство

У рамках реалізації житлово-комунальної реформи в Маріуполі продовжують активно створюватися та розвиватися ОСББ. Так, одним із прикладів є будинок по вул. Кронштадтській, 13.

У липні 2016 року жителі будинку вирішили перейти до ОСББ. Вже наступного року був відкритий «Затишний двір», виконано поточний ремонт по заміні віконних, дверних блоків та капітально відремонтували покрівлю. На даний момент об'єднання самостійно здійснює господарську діяльність і за рахунок коштів ОСББ був виконаний поточний ремонт чотирьох під'їздів.

«Сьогодні наш будинок не впізнати. Два роки тому ми про таке і мріяти не могли. Будинок позбувся насущних проблем і це добре», - ділиться голова ОСББ Ігор Чернецький.

Також ОСББ планує взяти участь в програмі «Громадський бюджет Маріуполя» і вже подали заявку на капітальний ремонт другого конструктиву на умовах співфінансування.

«Вважаю, що ОСББ найбільш ефективна форма управління. Переваги створення об'єднання ми бачимо і на Кронштадтській, 13 і в інших будинках. Все більше позитивних відгуків ми чуємо безпосередньо від жителів будинків ОСББ», - прокоментував голова громадської організації «Рада голів м. Маріуполь» Владислав Колесніков.