A-A+vision

Новини

Назад

Медична конференція у Маріуполі зібрала науковців з Донецької області

10 жовтня 2019, 15:40
291
Медицина

Сьогодні у Маріуполі проходить науково-практична конференція «Синкопальні стани як мультидисциплінарна проблема». На базі Маріупольського державного університету, разом з медичними фахівцями Донецької області, зібралися представники департаментів охорони здоров’я міської ради та облдержадмінастрації. Головна мета  – обмін досвідом, підвищення кваліфікації вчених та практиків, інформування учасників про актуальні питання за напрямками кардіологія та неврологія.

На порядку денному були розглянуті актуальні питання розладів когніції, функціональні нейромаркери у неврології, тенденції розвитку ЕЕГ та ЕКГ обладнання, малі аномалії серця, сучасні методи лікування та профілактики ГПМК по ішимічному типу та полісомнографію, як можливість діагностики. Також конференція стала чудовою нагодою для обміну досвідом і укріплення науково-практичних зв’язків.   

«Сьогоднішня подія – важливий крок на шляху розвитку медицини у Маріуполі. Зараз проходить реформація медичних установ, місто всіляко оновлює та ремонтує їх приміщення. Створюючи комфортні умови для лікарів та пацієнтів, важливо рухатися далі у напрямку освоєння нових, сучасних методів лікування», - зазначила заступник директора-начальник відділу з організації вторинної та високоспеціалізованої медичної допомоги департаменту охорони здоров’я Людмила Сергєєва.

Також на заході були присутні голова Асоціації клінічних нейрофізіологів України Павло Зубов, експерти департаменту охорони здоров’я Донецької облдержадміністрації Софія Селезньова та Тетяна Чумаріна, ректор МДУ Костянтин Балабанов.

Завершиться конференція майстер-класом «Можливості мікрополяризації при розумово-мовних розладах». ​

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.