sitemapvision

Новини

Назад

McDonald's підтвердив намір відкрити свою мережу в Маріуполі

14 вересня 2021, 12:30
625
Суспільство

Світова мережа планує розширитися і в найближчому майбутньому відкрити нові заклади в містах України. Серед них - Маріуполь. Про це в ексклюзивному інтерв'ю агентству «Інтерфакс-Україна» заявив директор з розвитку McDonald's Ukraine Віталій Стефурак.

«З'являться заклади у Кропивницькому, Чернівцях та Ужгороді. І це буде означати, що у всіх обласних центрах уже будуть наші ресторани. Плюс йдемо в великі міста, де ми ще не представлені, наприклад, у Маріуполь», - сказав він.

Нагадаємо, в Маріуполі розробили концепцію розвитку Грецької площі. Вона включає реконструкцію виконкому, ремонт багатоповерхового будинку «ГІПРОМЕЗа» та будівництво ресторану сімейного харчування замість занедбаного басейну.

«Повернення мережі світового рівня до Маріуполя для нас більше, ніж інвестиції. Це символ надійності та безпеки нашого міста. Підтвердження того, що Маріуполь розвивається в правильному напрямку. Це також нові можливості для міста, нові робочі місця та широкі перспективи залучити до Маріуполя більше компаній зі світовим ім'ям. Ми відкриті до співпраці та йдемо шляхом будівництва міста нових можливостей», - зазначив міський голова Маріуполя Вадим Бойченко.