A-A+vision

Новини

Назад

Маріупольським студентам розповіли про додаток «Поліція 102»

10 жовтня 2019, 15:08
184
Суспільство

У головному управлінні Національної поліції в Донецькій області пройшла ознайомча екскурсія для першокурсників спеціальностей «Право» та «Міжнародне право» Маріупольського державного університету. Захід відбувся з нагоди професійного свята - Дня юриста. Про це повідомляє прес-служба Головного управління національної поліції Донецької області.

Поліцейські розповіли студентам про мобільний додаток «Поліція 102», за допомогою якого можна в один клік викликати поліцію. Ще майбутні правознавці дізналися, як співробітники поліції реалізують правові аспекти, що забезпечують закон і правопорядок в суспільстві. Правоохоронці показали роботу структурних підрозділів поліції, зокрема, управління кримінальної поліції, слідчого управління та чергової частини.

Студенти побачили Єдиний аналітичний сервісний центр. Дізналися про обробку інформації з інтелектуальних камер спостереження, розташованих на території міста. Також працівники поліції розповіли як приймають і реагують на повідомлення, які з усієї області надходять на лінію «102».

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.