sitemapvision

Новини

Назад

Маріупольським підприємцям розповіли про важливість вакцинації

17 серпня 2021, 13:32
870
Суспільство, Медицина

Вакцинація працівників сфери обслуговування – необхідна умова для недопущення нової хвилі COVID-19. Про це заявив заступник міського голови Сергій Орлов на зустрічі з підприємцями міста.

«Ваша робота безпосередньо пов’язана з прямою комунікацією з людьми, тому усі працівники мають бути вакциновані. Адже на сьогодні це єдина можливість захистити себе та покупців. Ключове – гарантія подальшої роботи ваших закладів», - наголосив Сергій Орлов.

Заступник міського голови нагадав присутнім, як під час минулої хвилі пандемії страждали ринки, магазини та торгові мережі у зв’язку з карантинними обмеженнями. Цього року, якщо персонал не буде вакциновано, то підприємства сфери обслуговування та ринки будуть зачинені. Оскільки, у першу чергу, це небезпечно для відвідувачів.

Директор департаменту охорони здоров’я Андрій Ремпель зазначив, згідно з планом вакцинації, до 1 вересня щеплення мають зробити 25% дорослого населення. До 1 листопада – 50%. До кінця року – 75%. Він додав, у бюджеті МОЗ не закладені гроші на ковідний пакет. Держава спрямувала всі ресурси на більш дієвий інструмент боротьби з COVID-19 – вакцинацію.

За словами Андрія Ремпеля, муніципалітет готовий організувати виїзні бригади лікарів на підприємства чи ринки. Все для того, щоб працівники сфери обслуговування та підприємства змогли доступно зробити щеплення.