A-A+vision

Новини

Назад

Маріупольським митцям пропонують прийняти участь у благодійному аукціоні

06 серпня 2019, 12:40
428
Суспільство

Маріупольцям пропонують виступити меценатами благодійного аукціону «Арт для всіх». Він відбудеться у вересні. До того часу художники міста можуть надати свої картини на участь у аукціоні.  Всі зібрані кошти підуть на підтримку та розвиток інклюзивної творчості дітей та молоді Маріуполі та прилеглих селищах.

Захід  покликаний привернути увагу до творчості дітей та молоді з інвалідністю. Показати можливості для реалізації талантів та їх визнання суспільством і сприяти включенню осіб з інвалідністю до творчого простору України.

Картини мають бути розміром від формату А4 і більше. До участі в аукціоні допускаються картини, які не містять призивів до насильства, пропаганди наркоманії, шкідливих звичок, заклики до розпалення міжнаціональної ворожнечі, та політичної тематики.

Прийняти участь можна пройшовши реєстрацію за посиланням - https://docs.google. Реєстрація здійснюється окремо для кожної картини.

Ініціаторами заходу є МБФ «Жовто-Блакитні Крила» в рамках проекту «Генерація UA», що діє в рамках програми «Сприяння розвитку міжсекторного партнерства в цілях захисту інтересів дітей: долучення ВПО до активних учасників процесу», що відбувається за ініціативою Дитячого Фонду Німеччина (ChildFund Deutschland) за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ). Співорганізатори - ГО «Альянс жінок Донеччини», Маріупольська міська рада, Департамент освіти Маріупольської міськради, Методично-консалтинговий Центр Маріупольської міськради Донецької області.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.