A-A+vision

Новини

Назад

Маріупольській молоді розкажуть про міжнародні можливості особистого розвитку

03 червня 2020, 10:09
114
Суспільство, Освіта

В умовах карантину недоступні міжнародні подорожі та звичний освітній процес в аудиторіях університету. Проте з’явився додатковий вільний час для самоосвіти і саморозвитку. Стрімко набуває популярності формат онлайн подорожей, концертів, вистав і лекцій. Для кожного відкриваються нові можливості. Корисною буде онлайн-лекція «Міжнародні можливості особистого розвитку для молоді» від Микити Ковчуги.   

Захід організований Центром розвитку стартапів «1991 Mariupol» та громадською організацією «Заходи». Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням: https://bit.ly/3doXT3p.

Головний спікер та тренер Микита Ковчуга провів понад 50 тренінгових сесій, воркшопів і лекцій. Зараз він готовий поділитись в онлайн режимі інформацією про міжнародні освітні та волонтерські програми і поділитись всіма тонкощами переїзду. Микита розкаже,  як побувати у США за допомогою програми Camp America. Також він проінформує про можливості волонтерської служби в Іспаніі, як отримати кейси для участі у проєктах для молоді програми Erasmus + та багато іншої корисної та цікавої інформації.

За словами Микити Ковчуги, лекція буде у прямому ефірі. Під час лекції Микита розповість не лише загальну інформацію про освітні програми Camp America, Erasmus +, ISIC та практику міжнародного волонтерства, а й поділиться власним досвідом участі в цих проєктах.

«Мій шлях співпраці з міжнародними організаціями розпочався ще за студентські роки. Тоді я був звичайним студентом МДУ з мрією розвиватися та подорожувати. Так я вперше став учасником американської програми Camp America. Викладацький склад університету завжди підтримував мене та інших учасників програм, надаючи можливість достроково складати іспити» - розповідає Микита Ковчуга.

На лекції він розкаже про особисті переживання, труднощі, досвід, яскраві емоції. Також він надасть вичерпну інформацію щодо того, як вперше потрапити до волонтерської чи освітньої організації, які знання для цього потрібні, перелік документів та основні умови участі у програмах, переваги та недоліки кожної з них. «Період проживання в Іспанії став для мене найяскравішим. Це дуже важливий досвід в житті кожної людини – самостійне проживання за кордоном. Він формує багато нових поглядів та пріоритетів. Саме про це я хочу розказати та навчити, як правильно отримати такий досвід», - ділиться Микита.

До карантину він  провів три успішні тренінги про критичне мислення, тайм-менеджмент та ефективну комунікацію. Лекція ««Міжнародні можливості особистого розвитку для молоді» - результат плідної праці декількох місяців та відображення особистісного досвіду 8 років участей у міжнародних програмах. Лекція відбудеться на ютуб-каналі «1991 Mariupol» о 18:00. В кінці лекції Микита відповість на всі питання глядачів. Ефір буде записаний і доступний користувачам на цьому ж ютуб-каналі.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.