vision

Новини

Назад

Маріупольський медальер подарував місту 14 авторських робіт

26 вересня 2020, 11:54
313
Культура

Скульптор-медальер Юрій Шевяков, на честь Дня міста подарував Маріуполю 14 авторських плакеток і художніх медалей. Їх можна побачити, відвідавши виставку, що відкрилася в Центрі сучасного мистецтва і культури ім. А.Куїнджі (пр. Металургів, 25). Вона триватиме з 24 вересня по 20 жовтня.

Жителі та гості міста зможуть побачити художні вироби з міді та бронзи: плакетки, настільні медалі, декоративно - прикладне мистецтво. Після закінчення роботи медальера будуть виставлені в музеї медальерного мистецтва ім. Харабета для постійної експозиції.

Народився Юрій Шевяков в Донецьку. Закінчив Донецький політехнічний інститут за фахом «Автоматизація та електрифікація підземних гірничих робіт». З 1988 року працював директором художньо - виробничого комбінату Спілки Художників СРСР у місті Жданов ( м. Маріуполь).

Активну творчу діяльність почав у 1987 р. з участі у II-й Республіканській виставці скульптури в Києві. Брав участь в більш ніж в 30-ти всеукраїнських художніх виставках. Є членом НСХУ і делегатом ФІДЕМ в Україні. Детальніше про автора можна дізнатися перейшовши за посиланням - https://shevyakoffart.com/