vision

Новини

Назад

Маріупольський IT хаб Beetroot поділиться досвідом роботи над проєктами

25 січня 2021, 14:49
1038
Анонси міських заходів

26 січня маріупольський IT хаб Beetroot відзначить два роки з дня заснування. В рамках заходу представники хабу та Маріупольської міської ради розкажуть про успішно реалізовані проєкти 2020 року та поділяться планами на 2021 рік. Початок о 12:00. Локація - event-хол  Beetroot Hub за адресою вул. Архітектора Нільсена, 35а. Подія відбудеться з дотриманням карантинних вимог. Кількість учасників заходу обмежена. Урочисте нагородження переможців можна буде подивитися онлайн на сторінці в facebook.

«Основним завданням IT хабу Beetroot є створення сприятливих умов для розвитку IT екосистеми Маріуполя. Ключові напрямки роботи: навчання та карʼєрні консультування майбутніх та існуючих IT фахівців, активна робота з популяризації IT сфери, безкоштовне навчання цифрової грамотності населення, проведення заходів для зміцнення професійних та особистих навичок, участь в розробці та впровадженні професійних та соціальних проєктів розвитку IT сфери міста», - розповіли представники IT хабу Beetroot.

Цей хаб розпочав свою діяльність у січні 2019 року. Тепер він – платформа для розвитку різноманітних проєктів. Тут працює креативна молодь, IT-спеціалісти, відбуваються ІТ-конференції, лекції, заняття Beetroot та Byte Academy, реалізуються соціально-важливі  проєкти WikiMedia та Міністерства цифрової трансформації, знаходиться найстаріший шаховий клуб міста. IT хаб Beetroot став першим безкошновним хабом цифрової освіти в Маріуполі.

Почесні учасники заходу:

• директор департаменту з питань економіки Євген Бодягін;

• начальник управління молоді та спорту Олексій Казанцев;

• депутат міської ради, директор Центру підтримки та розвитку МСБ Ольга Пікула;

• засновник IT компанії Beetroot, Beetroot Academy та хабу Beetroot Андреас Флодстром;

• Delivery Team Lead Beetroot Academy Катерина Пономарьова;

• координаторка IT хаб Beetroot Гармашова Анна.