A-A+vision

Новини

Назад

Маріупольський центр зайнятості проводить інформаційні тренінги

05 серпня 2020, 14:06
156
Суспільство

Маріупольський центр зайнятості проводить інформаційні семінари та тренінги для учасників АТО та ООС. До співпраці залучають соціальних партнерів. Наприклад, спільно з проєктом «AІІ4One: Комплексна програма психологічної та менторської підтримки ветеранів» були проведені 2 заходи з професійної орієнтації та допомоги в пошуку роботи і започаткування власної справи.

Учасники дізналися про сучасні методи та інструменти, доступні для працевлаштування та відкриття власної справи, а також що треба робити, щоб залишатися конкурентними на ринку праці та отримати нові професійні навички.

«Сприяння зайнятості та соціальний захист учасників АТО - одне з головних питань сьогоднішнього дня. Фахівці служби зайнятості прагнуть якнайшвидше допомогти працевлаштуватися вчорашнім воїнам і на цьому шляху гарантують індивідуальний підхід та психологічну підтримку», - розповідають фахівці центру.

Разом зі сприянням у пошуку роботи, учасникам АТО/ООС надаються інформаційні, консультаційні та профорієнтаційні послуги, допомога у започаткуванні власної справи, інформують про оплачувані громадські та тимчасові роботи. Для бажаючих розглядається можливість професійної підготовки та перепідготовки, підвищення кваліфікації.

Читайте також наші новини у Facebook та Telegram.