A-A+vision

Новини

Назад

Маріупольські вихователі дитсадків отримають премію

27 травня 2020, 14:05
203
Освіта, Сесії міської ради

Під час LII сесії міської ради депутати підтримали «Положення про преміювання педагогічних працівників закладів дошкільної освіти за високу результативність праці». Мета – підтримати зацікавленість вихователів у підвищенні свого професійного рівня. Проєкт рішення представила директорка департаменту освіти Тетяна Братчикова.

«Преміювання педагогічних працівників закладів дошкільної освіти є засобом стимулювання творчо працюючих працівників. Це сприятиме подальшому розвитку не лише співробітників дитячих садків, але й дітей», - зазначила Тетяна Братчикова.

Право отримати премії будуть мати:

  • педагогічні працівники закладів дошкільної освіти, які перемогли у Всеукраїнських конкурсах і фестивалях дитячої та педагогічної творчості;
  • педагогічні працівники закладів дошкільної освіти, які перемогли в проєктах обласного, Всеукраїнського та Міжнародного рівня;
  • педагогічні працівники, якими було розроблено та впроваджено авторські програми на рівні області та держави.

Розмір премій буде залежати від рівня конкурсів, фестивалів чи проєктів. Так, за перемогу у міжнародному проєкті вихователь може отримати понад 23 тисяч гривень, всеукраїнського – понад 15 тисяч.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.