A-A+vision

Новини

Назад

Маріупольські вчителя проведуть всеукраїнський марафон вебінарів

25 березня 2020, 10:45
480
Освіта

Адміністрація та викладацький склад маріупольської школи №15 стали ініціаторами проведення всеукраїнського онлайн-фестивалю «Школа на сцені». Серія вебінарів буде проходити на інтернет-платформі «Дистанційна академія» протягом двох днів - 25 та 26 березня. Всього для педагогів з усієї країни пройде 13 пізнавальних онлайн-практикумів.

«Ми намагалися наповнити програму максимально ефективними методиками і стратегіями навчання. Дуже хочеться обмінюватися досвідом з колегами, незважаючи на вимушене обмеження прямого спілкування. Так ми зможемо з користю провести цей час і навіть придбати нові навички», - зазначила директор школи №15 Тетяна Лугова.

Вебінари проведуть викладачі математики, хімії, початкової школи та інші. Учитель праці проведе пізнавальний майстер-клас, а педагог математики розповість, як з легкістю скласти ЗНО. В ході семінару викладачі з усієї країни зможуть вступати в дискусії і обговорювати лекції в режимі онлайн.

Темами стануть: «Кліпове мислення - це не катастрофа», «Безпека в цифровому світі», «Топ метод фасилітації» і багато іншого. Також пройдуть онлайн-семінари і для керівників у сфері освіти. За підсумком проведення онлайн-марафону всі учасники отримають сертифікати, які стануть основою для підвищення кваліфікації.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.