vision

Новини

Назад

Маріупольські вчителі та вихователі можуть взяти участь у конкурсі зі STEM освіти

25 січня 2021, 13:31
131
Освіта

Оголошено початок Всеукраїнського конкурсу «Творчий вчитель – обдарований учень». Організатори - Інститут обдарованої дитини Національної академії педагогічних наук України та Національний центр «Мала академія наук України».

Головна мета конкурсу – створення умов для творчої самореалізації освітян, поширення їх інноваційного досвіду щодо упровадження в практику особистісно-орієнтованих, компетентнісних підходів до освіти обдарованих дітей та молоді, ідей STEM освіти. Основні завдання конкурсу:

  • виявлення досвіду кращих педагогів, які ефективно використовують інноваційні форми та методи роботи з обдарованими дітьми та молоддю зокрема з освітнього напряму STEM;
  • популяризація педагогічних здобутків педагогів-новаторів та інших учасників освітнього процесу;
  • створення інформаційного освітнього простору, поповнення банку інноваційних робіт педагогів, спрямованих на розвиток особистості учня;
  • організація методичної підтримки учасників освітнього процесу з питань виявлення, розвитку та підтримки обдарованих дітей та молоді.

До участі у конкурсі запрошуються: керівники навчальних закладів, вчителі, класні керівники, психологи; керівники гуртків загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів як державної, так і недержавної форми власності; працівники дошкільних навчальних закладів та центрів раннього розвитку дитини.

Більше інформації про конкурс ТУТ.