vision

Новини

Назад

Маріупольські школярі сказали «Ні насильству»

01 грудня 2020, 09:41
224
Освіта

У лівобережному Будинку дитячої та юнацької творчості було проведено ряд інформаційно-просвітницьких заходів з метою попередження випадків насильства. Школярі протягом тижня здобули знання, як уникнути ситуації домашнього насильства, подолати його наслідки, дізналися про шляхи звернення в поліцію.

Заходи відбулися в рамках тижня боротьби за ліквідацію насильства «Скажімо Ні насильству!». В закладі було оформлено інформаційний куточок з корисною інформацією щодо протидії булінгу та домашньому насильству. Керівниками гуртків проведено інформаційні хвилинки, бесіди з вихованцями з даної тематики, а також розповсюджено у мережі Вайбер матеріали серіалу «Онлайн-інструменти протидії домашньому насильству». Методичною службою закладу розроблено рекомендації для педагогів з профілактики та розпізнання ознак насильства щодо дітей.

Окремо було проведено заочно-дистанційний конкурс флаєрів «STOP БУЛІНГ!». Діти емоційно сприйняли цю тему та висловили свою небайдужість до даної проблеми через творчі роботи.