A-A+vision

Новини

Назад

Маріупольські підприємці отримують компенсації від центра зайнятості

13 лютого 2020, 15:27
129
Суспільство, Економіка

Фахівці Маріупольського міського центра зайнятості активно залучають підприємців до співпраці. На базі установі діє ряд компенсаційних програм для роботодавців. Так, якщо ви вирішили розширити штат в пріоритетному для держави бізнес-напрямку. Створити додаткове робоче місце і влаштувати на нього людину з інвалідністю або переселенця, то ви маєте можливість отримати грошову компенсацію. Вона розраховується з огляду на середню зарплату в регіоні. 

Одним з прикладів такої тісної та плідної взаємодії є співробітництво центра зайнятості з роботодавцем Іриною. Жінка має власний бізнес з продажу квітів. Вона створює нові робочі місця та звертається за допомогою в підборі персоналу до центру зайнятості. Також підприємниця активно користується програмами служби зайнятості з компенсації витрат роботодавця. Протягом 2019 року вона щомісячно отримувала компенсацію ЄСВ за працевлаштування безробітного на нове робоче місце.

В грудні 2019 року Ірина працевлаштувала переселенця на умовах строкового трудового договору за направленням служби зайнятості та подала заяву на отримання компенсації витрат на оплату праці. Протягом  року підприємниця отримає компенсацію за кожний непарний місяць роботи.

Підприємниця оцінила переваги співпраці з Маріупольським міським центром зайнятості та зазначила, що отримана компенсація - це вагома фінансова підтримка для підприємства.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.