Маріупольські легкоатлети - переможці обласного чемпіонату

06 грудня 2019, 11:15
138
Спорт

У Бахмуті пройшов відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики. У змаганнях взяли участь понад 250 спортсменів з різних міст нашого регіону та легкоатлети з Луганської області. Маріупольським спортсменам вдалося завоювати 26 нагород та виграти у командному заліку.

Маріуполь на турнірі представили вихованці комплексних ДЮСШ - "Олімпія", "Меотида" та "Лідер" та "Україна". Вони завоювали - 13 золотих, 5 срібних і 8 бронзових медалей. У командній першості серед ДЮСШ кращий результат показали спортсмени "Олімпії", які в напруженій боротьбі випередили суперників з Бахмута.

За словами голови міської федерації легкої атлетики Валентина Кияна, дана перемога відкрила нові перспективи для маріупольских спортсменів: "Вже в січні стартує чемпіонат України і сподіваюся багато легкоатлетів з Маріуполя ввійдуть в сотав обласної команди. Тим самим прославляючи рідне місто на всю країну".

Варто відзначити, найбільших успіхів на чемпіонаті області досягли Ігор Дрозд  і Микола Овсянников. Хлопці двічі піднімалися на найвищу сходинку п'єдесталу в особистому заліку.