Маріупольські хокеїсти зіграли з суперниками з Кременчука

03 грудня 2020, 11:39
413
Спорт

ХК «Маріуполь» провів виїзний матч з клубом «Кременчук». Зустріч відбулася в рамках XIII туру чемпіонату Української хокейної ліги Паріматч.

У першому періоді рахунок відкрили господарі. Після цього гра трохи вирівнялася. "Маріуполь" став створювати небезпечні моменти біля воріт опонента, але пропустив ще один гол. Таким чином, на першу перерву команди пішли з рахунком 2:0 на користь команди Савицького.

Другий період повністю повторив сценарій попереднього. За три хвилини «Кременчук» забив три шайби. Рахунок на табло після закінчення другого періоду - 5:0. Тільки після сьомої пропущеної шайби "чайки" змогли вперше забити. Володимир Чердак пасом вивів на ударну позицію Коваленко і шістка «Маріуполя» не підвів капітана.

Через 10 хвилин новачок маріупольського клубу Корчоха закинув свою дебютну шайбу в чемпіонаті УХЛ Паріматч і скоротив відставання "чайок" в рахунку. Однак, вже через три хвилини Коробов знову відзначився у воротах маріупольців і встановив остаточний рахунок на табло 8: 2.