Маріупольські футболістки обіграли «Буковинську Надію» з рахунком 8:1

09 листопада 2020, 15:05
527
Суспільство, Спорт

У вихідні Маріуполь приймав матч 9 туру чемпіонату України з футболу серед жіночих команд Вищої ліги. На поле команда «Маріуполя» зустрілася з суперницями клубу «Буковинська Надія».

Маріупольські спортсменки вперше вийшли грати з «Буковинською Надією». Вони розгромили суперниць з Вищої Ліги та здобули впевнену перемогу.

У першому таймі футболістки клубу «Маріуполь» забили п'ять голів. Вже на 7-ій хвилині матчу Юліанна Завідове відкрила рахунок, а на 10-й хвилині Йог-Етауф змінила рахунок матчу на 2:0. На 15-й хвилині реалізувала пенальті Лідія Лашко. Через деякий час гол знову забила Йог-Етауф, а змінила підсумок тайму Марина Погребняк, що забила гол на 40-й хвилині, збільшивши відрив від суперниць - 5:0.

У другому таймі маріупольська команда продовжила вести результативні атаки. Так, на 74-й хвилині ЖФК «Маріуполь» пропустила гол. Після чого Йог-Етауф взяла реванш і тричі забила гол - 8:1.