A-A+vision

Новини

Назад

Маріупольські діти завітали у гості до школярів селища Виноградне

15 травня 2019, 17:00
315
Освіта

У рамках проведення шкільної акції «Ми хочемо миру MRPL», учні маріупольських шкіл  завітали у гості до Виноградненьської гімназії. Мета заходу – розширити спілкування дітей з різних навчальних установ. Також діти Київщини передали до Маріуполя прапори. На них вони залишили побажання жителям прифронтових територій.

Молодь Маріуполя відгукнулася на цю ініціативу. Вона поширилась у багатьох навчально-виховних установах нашого міста. Крім шкіл, за власною ініціативою долучилися 15 дитячих садків, 3 інклюзивно-ресурсних центри та вихованці гуртків Центру позашкільної роботи за місцем мешкання.

Діти провели різноманітні флешмоби, спільні уроки, тематичні виставки, відеозвернення та фотосети. Також зібрали подарунки для дітей, які мешкають на лінії зіткнення. Сьогодні найактивніші учні та вчителі шкіл №15, №18, №52, №68, гімназії №27 і Центр дитячої та юнацької творчості «Вікторія» передали до Виноградненьської гімназії канцелярію, іграшки та книги. Ініціатором зустрічі у селищі став учень третього класу школи №52 Іван Волошин.

Після усі діти пройшли до класу, де разом розмалювали прапори. Їх відправлять до Києва.

«Після проведення виставки прапорів у Києві – їх передадуть до посольств країн світу, що знаходяться в Україні. Акція єднає дітей та добре впливає на їх психологічний стан. Так вони показують, що кожен прагне до щастя та впевненості у своєму майбутньому», - розповіла спеціаліст методичного- консалтингового центру маріупольської міськради Тетяна Горюнова.

На завершення зустрічі школярі випустили у небо білих голубів та кульки, як символ миру.

Акцію було розпочато місяць тому Радою волонтерів Києва при Дарницькій районній державній адміністрації та  парламентом школярів Дарницького району разом з ГО «Всеукраїнський жіночий рух «За вільну Україну».  ​