A-A+vision

Новини

Назад

Маріупольські депутати звернулись до прем'єр-міністра з проханням підтримати проект з водопостачання міста

28 листопада 2018, 11:28
683
Суспільство, Сесії міської ради

В ході сесії міської ради депутати одностайно підтримали звернення до прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана щодо підтримки проекту з водопостачання Маріуполя. Ініціатором документу став депутат міської ради Роман Амелякін.

«Система водопостачання Маріуполя спроектована та побудована в 50-60-х рр. минулого століття та передбачає основне водопостачання з каналу Сіверський Донець. Значна частина водоводу знаходиться на тимчасово непідконтрольній території, через що протягом останніх трьох років місто має значний перебой або відсутність постачання води», - йдеться у зверненні.

Зазначається, що наразі маріупольці отримують воду, показники якої не відповідають державним санітарним нормам. При цьому ціна перевищує середні показники по країні.

«Найкращим комплексним розв'язанням даної проблеми є реалізація проекту із забезпечення якісною питною водою міста з власних джерел, а саме побудова водоочисних споруд для забезпечення очищення води з річок Кальміус та Кальчик», - сказано в документі.

У зверненні зазначається, що проект Маріупольської міської ради підтримало Посольство Французької республіки. Був сформований консорціум французьких фірм, які допомагають у його підготовці та реалізації.

Депутати просять прем'єр-міністра України посприяти в реалізації проекту. ​