Новини

Назад

Маріупольські баскетболісти в Іспанії обіграли команду Барселони

05 грудня 2019, 08:54
457
Спорт

Маріупольські баскетболісти у складі команди «Bremer Ukraine» стали переможцями престижного міжнародного турніру ветеранів. Він пройшов в іспанській Мурсії. 

За золоті медалі у віковій категорії 40+ боролися 12 колективів з Іспанії, Литви, Хорватії і навіть Уругваю. "Bremer Ukraine" виявилася сильнішою всіх своїх суперників, на груповій стадії випередивши ветеранів Севільї і Мурсії, а в плей-офф обігравши команди Барселони і Валенсії.

Українську команду сформували з найсильніших гравців Донецької області. Маріуполь представили - Олександр Скутельник, Петро Подтикан, Роман Іванченко, Леонід Іванов і Олександр Кузнєцов.

«Ми займаємося улюбленою справою та дуже раді, коли досягаємо таких результатов. І весь світ дізнається про Маріуполь», - член команди Олександр Скутельник.

Нинішня перемога - далеко не перша для «Bremer Ukraine», яка традиційно гідно представляє Україну і Донецьку область на статусних міжнародних змаганнях. Команда щорічно приймає участь в декількох ветеранських турнірах європейського масштабу і ніколи не повертається додому без нагород.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.