A-A+vision

Новини

Назад

Маріупольські атлети серед кращих на чемпіонаті України

10 лютого 2020, 13:27
226
Спорт

У Сумах пройшов чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат. Маріуполь в складі збірної команди Донецької області представили вісім спортсменів. Вони завоювали чотири золоті, одну срібну і три бронзові медалі.

Владислав Резун, вихованець ОКДЮСШ «Україна», завоював 2 «золоті» медалі в бігу на 200 м. Спортсмен поставив особистий рекорд, подолавши дистанцію за 23,21 сек. У складі естафетної збірної команди Донецької області маріупольський атлет став другим у бігу на 60м.

«Для мене це відмінний результат. Радий, що вийшло гідно виступити і побити особистий рекорд», - зазначив Владислав Резун.

Вихованець КДЮСШ «Олімпія» Данило Полковников, завоював «золото» в естафеті і «бронзову» медаль у бігу на 400м. Він встановив особистий рекорд і рекорд міста серед юнаків з результатом 51,56 сек.

Також спортивну школу «Олімпія» на змаганнях гідно представили Владислава Шабан і Лілія Остапчук. А вихованка КДЮСШ «Олімпія» Лілія Остапчук стала чемпіонкою в стрибках в довжину з особистим рекордом - 5м 63см. У фіналі чемпіонату України взяли участь Ігор Дрозд, Альбіна Куракулова, Олена Кадуріна і Марія Козлова.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.