A-A+vision

Новини

Назад

Маріупольське трамвайно-тролейбусне управління готове приймати на роботу іногородніх

17 січня 2020, 16:50
290
Суспільство

Сьогодні в Бердянському центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій. Про переваги працевлаштування розповіли представники Маріупольського трамвайно-тролейбусного управління. Підприємство готове взяти на роботу водіїв категорії «D», кондукторів, електромонтерів контактної мережі і слюсаря з ремонту електроустаткування.

У Маріуполі зростає кількість одиниць комунального транспорту. У місто вже прибуло 64 автобуса марки «МАЗ» середньої і великої місткості. Всі вони оснащені кондиціонерами, Автоінформатор, камерами спостереження, лічильниками пасажиропотоку і зручними сидіннями.

«З метою охоплення більшої кількості людей, презентації вакансій проходять не тільки в Маріуполі, але і Бердянську. Більше 50 шукачам роботи розповіли про переваги роботи в МТТУ. Для забезпечення виходу на маршрути нових міських автобусів і тролейбусів підприємство шукає 56 водіїв і 87 кондукторів», - зазначив заступник начальника МТТУ Віталій Симоненко.

Роботодавець пропонує соціальний пакет, систему преміювання, фірмовий спецодяг, безкоштовний проїзд в комунальному транспорті, гнучкий графік роботи. Заробітна плата водія автотранспортного засобу стартує від 15 тисяч гривень, кондуктора - від 7 тисяч гривень, слюсаря з ремонту електроустаткування / систем кондиціонування - 11 тисяч гривень, електромонтера контактної мережі - 11 тисяч гривень.

«Додаткова перевага - трансфер працівників підприємства від місця проживання до депо. Іногороднім працівникам надається місце в гуртожитку. На кожному поверсі знаходиться по кілька санвузлів, кухні обладнані побутовою технікою. У кімнатах створені всі необхідні умови для проживання», - розповів Віталій Симоненко.

Також на підприємстві проводять навчання водіїв трамваїв і тролейбусів. Воно проходить протягом шести місяців. Учням виплачується стипендія в розмірі мінімальної заробітної плати. Перед виходом на маршрут кондуктори проходять стажування. Також МТТУ проводить спеціальні курси з навчання персоналу роботі в стресових і конфліктних ситуаціях.

«На вакансії водій громадського транспорту та кондуктор може бути працевлаштований фахівець будь-якого віку. Головна умова - стан здоров'я. Крім обов'язкового профогляду, всі водії щодня проходять медичний огляд перед виходом на маршрут», - підсумувала начальник відділу по роботі з персоналом МТТУ Анжела Подобедова.

За детальною інформацією звертатися за адресою: вул. Миколаївська, 92 (відділ кадрів) або за телефонами: 33-53-71, (098) 184-20-99.

Читайте також наші новини у Facebook та Telegram.