A-A+vision

Новини

Назад

Маріупольска студентка протягом семестру вивчала грецьку в Афінському університеті

13 серпня 2019, 17:57
210
Суспільство, Освіта

Магістрантка спеціальності «Переклад (новогрецька)» Маріупольського державного університету Ірина Білоусова протягом семестру навчалася в Афінському національному університеті імені Каподистрії – другому за величиною закладі вищої освіти Греції. Про це повідомляє прес-центр закладу.

Стажування тривало з лютого по липень 2019 року у рамках програми міжнародної мобільності Еразмус+. У програмі з вивчення грецької мови, історії та культури брала участь молодь з Європи та Азії.

Перші два місяці студентка МДУ відвідувала уроки грецької. Результати підсумкового тесту показали, що Ірина володіє мовою на високому рівні. Вона говорить, що це були дуже веселі, дотепні і не стресові уроки. Також велику роль у вдосконалені рівня володіння грецькою та англійською мовами зіграло спілкування з інтернаціональними студентами. 

 Магістрантка відвідувала заходи від Афінського університету, спрямовані на знайомство з Грецією та налагодження дружніх відносин між студентами. Протягом стажування вона відвідала відомі історичні пам’ятки Афін: Акрополь, храм Гефеста, храм Зевса Олімпійського, Пагорб Філопаппу або Пагорб Муз, Римську агору, холм Лікавітос та низку музеїв. Також учасники програми брали участь у виїзних екскурсіях до мису Суніон, монастирів Метеори, першої столиці Греції – Нафпліон, давньогрецького міста Дельфи.

У свою чергу, перебуваючи в Греції, студентка знайомила своїх «колег» по програмі з культурою та історією України. 

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.