A-A+vision

Новини

Назад

Маріупольська служба зайнятості надає інформаційну підтримку підприємцям-початківцям

12 липня 2019, 10:30
318
Суспільство

Фахівці Маріупольського міського центру зайнятості розпочали декаду «Зустрічі з підприємцями». Захід передбачає відвідання підприємців, які започаткували власну справу за сприянням служби зайнятості.

Першою, до кого завітали у гості фахівці, стала Марина Пянковська. Молода підприємниця  допомагає створити затишок у домі. Жінка відкрила свій магазин меблів, в асортименті якого є все необхідне для створення комфорту в оселі. 

У Марини є вища освіта за фахом «Правознавство» та професійно-технічна за фахом «Фахівець з ефективності підприємництва», яку вона отримала в Донецькому ЦПТО Державної служби зайнятості. Проаналізувавши ринок роздрібної торгівлі меблями, вона вирішила, що саме цей бізнес стане її головним джерелом доходу та приноситиме задоволення від роботи.Марина Пянковська успішно захистила бізнес-план в центрі зайнятості і вже в березні 2019 року розпочала власну справу. Наразі Бізнес успішно розвивається.

Під час зустрічі фахівці центру зайнятості надали допомогу у вирішенні питань, що виникають під час ведення власної справи. В свою чергу, підприємниця поділилася власним досвідом подолання труднощів на шляху до успішного бізнесу.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.