A-A+vision

Новини

Назад

Маріупольська площа стане епіцентром зеленої екзотики

10 липня 2020, 11:38
463
Суспільство

У Маріуполі триває реконструкція площі Свободи і Миру. Нова зона відпочинку стане туристичним магнітом і зеленим садом рослин. Магнолія Дафні, тюльпанове дерево, сакура і японська спірея - це тільки маленький перелік із запланованих 38 видів. Міський голова Вадим Бойченко особисто ознайомився з ходом робіт і будівництвом нових інфраструктурних об'єктів.

На площі вже виконані всі демонтажні роботи, замінені підземні комунікації, обладнана система поливу, на завершальній стадії роботи з укладання плитки. Також підрядник монтує зовнішнє освітлення, йде будівництво мультифункціональної сцени. Концепція об'єкта унікальна. Нагадує будову частини амфітеатру, одночасно може виконувати функції як сцени, так і залу для глядачів. Усередині ведуть оздоблювальні роботи для облаштування санітарної зони і «Фудхолла».

Модерновий і гнучкий простір, що об'єднує маріупольців різного віку і поколінь. Місце для яскравих заходів і креативних флешмобів. Епіцентр культурного життя Маріуполя і зелений сад - все це об'єднає в собі одна площа. Маріупольці активно брали участь в обговореннях з озеленення та дизайну площі. Це наш спільний проєкт, фінал якого побачимо вже скоро. Це результат злагодженої роботи,
підкреслив Вадим Бойченко.

Загальна вартість проєкту близько 180 млн грн. Джерела фінансування - міський та обласний бюджети. Всього на площі планують висадити близько 3,5 тисяч дерев, квітів і чагарників. Також застелити 12 тисяч квадратних метрів рулонного газону. Арочний фонтан вже змонтований на 100%.

Читайте також наші новини в Facebook та Telegram.