Маріуполець Ігор Радівілов взяв дві нагороди на Європейських іграх

01 липня 2019, 11:02
1100
Спорт

Маріупольський гімнаст Ігор Радівілов виграв дві бронзові нагороди Других Європейських ігор у Мінську. Спортсмен став третім у вправах на кільцях і опорному стрибку.

Ігор Радівілов в змаганнях на кільцях показав результат 14,733 бали. Він зовсім трохи поступився Марко Лодадіо (14,800) з Італії і Вагану Давтяну з Вірменії (14.766).

Напружена боротьба за медалі проходила в опорному стрибку. Маріупольський гімнаст також став третім з показником 14,649. Срібну нагороду отримав росіянин Дмитро Ланкін, а золото дісталося представнику Вірменії Вагану Давтяну.

Зазначимо, що в цілому збірна України отримала 12 золотих, 15 срібних і 17 бронзових медалей і третє місце в загальнокомандному заліку Європейських ігор.