Новини

Назад

Маріупольцям покажуть проект-виставку «Дифузії»

07 лютого 2019, 17:12
357
Культура, Анонси міських заходів

Вона проходитиме у Міському центрі сучасного мистецтва ім. А. Куїнджі з 8 по 28 лютого. Жителі та гості міста можуть насолодитися красою 60 робіт художників з Німеччині, Краматорська, Слов'янська та Дружківки.

Мета виставки - познайомити художників і цінителів мистецтва з художнім проектом «DIFFUSIONS». В рамках проекту пройшли чотири резиденції різної тривалості з заключними виставками. Їх представлять й у Маріуполі. На виставці будуть представлені роботи художників з академічною освіто, а також учнів, студентів та самоучек. Також є витовори скульпторів, концептуалістів і медіа-художників. Загальним для цих різноманітних талантів є активна позиція та підтримка нових течій мистецтва.

«Наша мета - інтеграція східної України в європейський контекст. Як частина цього процесу-знайомство європейців з Україною і українським культурним процесом безпосередньо, поза політикою», - підкреслив куратор проекту Алан Мейєр.

Вже 8 лютого о 14.00 відбудеться відкриття виставки. На глядачів чекає перфоманс з бодіарту, поетична та музична програми.