A-A+vision

Новини

Назад

Маріупольцям покажуть «Створення»

07 лютого 2020, 15:19
258
Культура, Анонси міських заходів

28 лютого о 18.00 у ПК «Молодіжний» Народний театр «Театроманія» покаже інтелектуальну екодраму «Створення». Її поставив режисерський дует - Антон Тельбізов та Ольга Самойлова. Актори покажуть історію про простих жителів міста. Їх щоденний вибір, залежність від громадської думки, споживчих благ, ігнорування сокровенних почуттів і емоцій.

Проста за змістом, але незвичайна за формою. Постановка викликала неоднозначну реакцію серед глядачів, але нікого не залишила байдужим. Вся історія заснована на протистоянні Героя і Антигероя, яке повністю змінюється після появи героїні Анастасії.

Прем'єра відбулася 20 травня 2016 року. З кожним роком постановка привертає увагу все більшої кількості людей. За словами Антона Тельбізова, є постійні шанувальники, які з кожним разом знаходять у ній для себе щось нове і цікаве. Після чергового показу у Театроманіі з'явилася картина. Перфоманс настільки вразив глядачку, що після нього вона намалювала картину, яку через два тижні передала театру.

«Цією виставою ми хочемо змусити людину прокинутися, щоб вона змогла переосмислити свої цінності. Ми стали апатичні, перестали любити, спілкуватися, стали більш егоїстичні. У постановці ми руйнуємо такі грані людини», - розповідає Антон Тельбізов.

Уваги варто все - міміка акторів, рухи, оригінальні костюми, аксесуари і зачіски. Зараз театр працює над репертуарним планом на рік і планує показувати близько двох постановок на місяць.

Також варто відзначити, що «Театроманія» виграла грант у проекті «Громадський бюджет» на створення діджіталізованої вистави «Тіні забутих предків», прем'єра якої запланована на червень 2020 року. Вистава розкриє соціальну тематику взаємин людини і природи.

Квитки можна придбати в касі ПК «Молодіжний» за адресою: вул.Харлампієвська, 17/25.

Читайте також наші новини у Facebook та Telegram.