A-A+vision

Новини

Назад

Маріупольцям нагадують про порядок призначення субсидій

19 лютого 2020, 11:05
196
Суспільство, Соціальне забезпечення

Житлова субсидія призначається на неопалювальний сезон - з 1 травня по 30 вересня і на опалювальний сезон - з 1 жовтня по 30 квітня одному із членів домогосподарства, які зареєстровані в житловому приміщенні (будинку), та розраховується з урахуванням доходів усіх членів сім’ї.

В окремих випадках житлова субсидія може бути призначена за рішенням комісії з урахуванням конкретних обставин, що склалися.

Житлові субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого побутового палива і на оплату житлово-комунальних послуг призначається один раз на календарний рік за особистим зверненням громадян з місяця звернення за її призначенням до кінця поточного календарного року.

Для внутрішньо переміщених осіб житлова субсидія на оплату житлово-комунальних послуг  призначається за рішенням комісії з місяця звернення до кінця опалювального сезону.

Якщо до складу домогосподарства входить особа, яка має право на пільги з оплати житлово-комунальних послуг, субсидія призначається з місяця, що настає за місяцем, в якому нараховано пільги, але не раніше місяця подання заяви.

Перерахунок житлових субсидій на наступний період здійснюється в автоматичному режимі. Нові заява та декларація подаються отримувачами житлових субсидій на наступний період у разі коли:

  • змінився склад сім’ї;
  • у складі сім’ї є внутрішньо переміщені особи;
  • у складі сім’ї кількість фактично проживаючих зареєстрованих осіб менша, ніж кількість зареєстрованих осіб;
  • звертаються за призначенням житлової субсидії на придбання скрапленого газу та рідкого пічного побутового палива;
  • орендують житлове приміщення для проживання і звертаються за житловою субсидією на оплату житлово-комунальних послуг.

Житлова субсидія є безповоротною адресною державною соціальною допомогою мешканцям домогосподарств. Отримання житлових субсидій не пов’язане і не тягне за собою зміни форми власності житла.Право на отримання житлової субсидії мають громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які на законних підставах перебувають на території України, що проживають у житлових приміщеннях.

Інформацію, щодо призначення житлових субсидій можна отримати в територіальних відділах по роботі з громадянами:

  • Центрального та Приморського районів за адресою: пр. Металургів, 35, каб. 16, 18; понеділок - субота з 8.00 до 17.00, без обідньої перерви або за телефоном 067-741-73-16.
  • Кальміуського району  за адресою: вул. Чукаріна, 17, каб. 1; понеділок - субота з 8.00 до 17.00, без обідньої перерви або за телефонами 068-668-76-08, 47 60 06.
  • Лівобережного району за адресою: вул. Українського козацтва, 51; понеділок, середа, п’ятниця з 9.00 до 16.00, вівторок, четвер з 9.00 до 20.00, субота за попереднім записом, без обідньої перерви або за телефоном 0984188001.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.