A-A+vision

Новини

Назад

Маріупольцям допоможуть придбати тверде паливо

17 жовтня 2019, 17:18
640
Суспільство

Маріупольцям, які проживають у приватних будинках з печним опаленням, допоможуть з придбанням твердого палива. Близько тисячі родин зможуть придбати необхідне вугілля. Зараз триває прийом заяв. На це виділять 5 млн гривень з бюджету міста.

Як розповів директор департаменту соціального захисту населення Андрій Ремпель, необхідність допомоги пов’язана з тим, що при розрахунку державою розміру пільг та субсидій використовуються дуже занижені розміри вартості вугілля. Допомога буде виплачуватися у еквіваленті до державної.

«Місто подвоює ту виплату, яку дає держава. Якщо хтось отримує дві тисячі гривень, міська рада додає також дві тисячі, якщо три тисячі, то ми виплачуємо також три», -  пояснив Андрій Ремпель.

При цьому середній розмір на одного отримувача збільшився. Якщо минулого року він складав 2,7 тис грн, то цього року виплати становлять понад 3 тисячі. 

Також у місті діє програма забезпечення мешканців дровами. Ті жителі, які не отримують пільги або субсидії на придбання палива, але мають пічне опалення, через районні адміністрації можуть отримати дрова.

Для того, щоб отримати допомогу на придбання вугілля маріупольці можуть звернутися до Центрів обслуговування громадян департаменту соціального захисту населення. Їх три: Об’єднаний Центральний та Приморський райони – проспект Металургів, 35, Кальміуський район – вул. Чукаріна, 17 та Лівобережний район – проспект Перемоги, 16.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.