A-A+vision

Новини

Назад

Маріупольців очікує День відкритих дверей у музеях міста

16 травня 2019, 09:18
312
Культура

18 травня - Міжнародний день музеїв. За традицією у Маріупольському краєзнавчому музеї, його філіях – Художньому музеї імені А.І. Куїнджі та Музеї народного побуту, а також Центрі сучасного мистецтва і культури ім. А.І. Куїнджі вільне відвідування.

У краєзнавчому музеї, окрім виставок, о 12:00 та о 14:00 відбудеться комплексна екскурсія «Архітектура-perfektum». Вона проходитиме частково в музеї, а потім група переміститься на вулицю, дійде до драматичного театру. В рамках неї екскурсанти дізнаються про цікаві факти з історії побудови міста Маріуполя.

У художньому музеї гості можуть побачити персональні виставки художників О.Г. Шпака «Ретроспектива» та А. Зарницької «Цвітіння», а також ознайомитися із виставкою випускників школи мистецтв «Нащадки Куїнджі».

Відвідувачів Музею народного побуту чекає захоплююча екскурсія по українській хаті. В експозиції просто неба можна познайомитися с особливостями народних ремесел - ткацтво, гончарство, ковальство. Розважитися можна буде під час розгадування карти української вишивки, а приємним відпочинок зробить чай з самовару.

Центр сучасного мистецтва і культури ім. А.І. Куїнджі теж не залишиться осторонь. Там проходить експозиція «Сучасний український сюрреалізм очима маріупольських художників «VDali...». Також відбудеться урочисте відкриття виставок живопису маріупольських художників Леоніда Виноградова і Володимира Гончарова.

Час для відвідування краєзнавчого музею та його філій – з 10:00 до 18:00, Центру сучасного мистецтва і культури імені Куїнджі  - з 09:00 до 18:00.

З більш детальною музейною програмою можна ознайомитися нижче.