A-A+vision

Новини

Назад

Маріупольці відвідали «перехрестя» двох епох - Середньовіччя і сучасність

21 вересня 2019, 19:00
382
Культура, Громадський бюджет

Сьогодні маріупольці та гості міста змогли приміряти на себе образ середньовічних лицарів і дам. На кілька годин в Міському саду розгорнулася локація історичної реконструкції. Проект «Перехрестя епох» реалізований за підтримки програми «Громадський бюджет».

Детально відтворений побут людей минулого, різноманітні ігрові зони та майстер-класи допомогли відвідувачам більше дізнатися про історію Приазов'я. Всі охочі могли взяти участь у лицарському двобої на тренувальних мечах, випробувати свою влучність у стрільбі з лука та метанні цвяхів. Для дітей став цікавим майстер-клас з гончарної справи.

Також на місці розгорнулася невеличка табірна кухня, де можна було скуштувати страви за рецептами минулої епохи.

«Для мене це вже другий проект, реалізований завдяки підтримці програми «Громадський бюджет». З кожним роком наша мета провести в Маріуполі масштабний фестиваль історичної реконструкції стає все ближче. Ми закуповуємо необхідні матеріали, робимо більш детальні костюми. Мобільні тематичні локації стають різноманітнішими та цікавішими», - розповів автор проекту, член клубу історичної реконструкції «Азовська дружина» Михайло Шехалі.