vision

Новини

Назад

Маріупольці можуть займатися йогою абсолютно безкоштовно

27 січня 2021, 13:38
260
Спорт

У Маріуполі реалізується пілотний для України проєкт. У місті працює система безкоштовних спортивних клубів. На сьогодні їх вже 70 і в них займаються близько 6 тисяч маріупольців. Реалізує проєкт комунальний заклад «М-спорт».

Йога, скандинавська ходьба, Табата, стретчинг, Кроссфіт, біг, яхтовий спорт і багато іншого. Тренування проходять в усіх районах міста під час посилення карантину робота клубів перейшла в режим онлайн. А з 25 січня всі тренування відновилися. Займатися в клубах маріупольці можуть абсолютно безкоштовно. Для цього необхідно зайти на спортивну карту міста, вибрати зручну локацію і взяти координати тренерів.

Сьогодні одним з популярних напрямків для занять у маріупольців є йога. У місті працюють чотири безкоштовних клуби, їх відвідують близько 200 осіб. Йога корисна в будь-якому віці і робить позитивний вплив на здоров'я людей.

За словами директора КУ «М-спорт» Едуарда Мельника, йога сьогодні один з найпопулярніших напрямків.

«Всього в місті працюють близько 70 клубів. Тільки за останні кілька місяців відкрилися 10 нових. Це клуби скандинавської ходьби, фітнесу та оздоровчої гімнастики. У 2019 році у нас з'явився перший клуб йоги. У 2020 році ми провели масштабний Фестиваль йоги на території Лівобережного ЦНАП. Після цього кількість клубів зросла, як і кількість жителів, що займаються спортом», - зазначив Едуард Мельник.