vision

Новини

Назад

Маріупольці дізнались як жити у стилі zero waste

05 лютого 2020, 08:53
300
Суспільство, Екологія

Цими вихідними у «Вежі» пройшла лекція про компостування органічних відходів. Компостування органіки - важлива складова свідомого поводження з відходами. На практичній лекції керівниця ініціативної групи «Маріуполь сортує!» Наталія Гаєцька розповіла про користь компостування, з чого почати та поділилася лайфхаками у цій сфері.

На зустріч Наталія приносить з собою наочні приклади. Розповідає, що існує доволі проста схема для компостування у домашніх умовах - готове компостне відро з ферментами. Цей процес не тільки екологічний, але й гігієнічний, бо ферменти мають приємний запах. Спікерка розповідає про особливості використання компостного відра та альтернативи.

Раніше у «Вежі» вже проходила перша лекція за темою сортування. Слухачі дізналися про сортування упаковки, компостування органіки, утилізацію небезпечних відходів та високотемпературне спалювання сміттєвого залишка.

За словами Наталії Гаєцької, головна мета зустрічей – просвіта людей у сфері поводження з відходами в побуті. Тому що побут - це те, чим ми можемо управляти в повсякденному житті для того аби жити екологічно.

Члени ініціативної групи вже мають успішний досвід зустрічей про те, як жити у стилі zero waste з дітьми, студентами. Надалі плануються нові зустрічі, де маріупольці можуть дізнатися більше про екоальтернативи та отримати інформацію про поводження з небезпечними відходами.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.