A-A+vision

Новини

Назад

Маріупольчанки стали переможницями конкурсу «Молода людина року»

30 червня 2020, 16:34
234
Суспільство

Студентка ПДТУ Марія Гонтар та телеведуча Алла Швецова стали лауреатками обласного конкурсу «Молода людина року». Крім того сім маріупольців були обрані номінантами.

Конкурс проводиться щорічно з метою підтримки найбільш активних молодих людей за вагомий внесок у культурне, соціальне, студентське життя суспільства. У ньому можуть брати участь громадяни віком від 14 до 35 років. Учасники мають продемонструвати свої досягнення за минулий рік. Переможці обираються у 15 номінаціях.

Серед маріупольців номінантами конкурсу стали: Світлана Булгакова, Анатолій Дзедзицький, Микита Морозов, Аліна Козицька, Олексій Дідаш, Ганна Мовчан, Михайло Шелест.

Марія Гонтар стала переможницею у номінації «Волонтер року». Дівчина навчається за спеціальністю «Соціальна робота». За її словами, вона з першого курсу зацікавилася можливістю поєднувати навчання з волонтерською діяльністю.

«У 2017 році я вперше взяла участь у організації благодійної акції зі збору речей для матеріально незабезпечених верств населення. Її організував Територіальний центр Центрального району міста. Мені сподобалась можливість допомагати іншим і я почала шукати нові соціальні проєкти», - розповідає дівчина.

Марія стала активною учасницею проєкту «100 годин волонтерства», за що була відзначена подякою міського голови Вадима Бойченка, їздила до селищ на лінії розмежування, де разом з іншими волонтерами проводила тренінги та читала лекції. Працювала з дітьми з інвалідністю.

«Я хочу й після завершення навчання займатись соціальною роботою. Це дає сили та наснагу, особливо коли ти бачиш результат своєї роботи», - поділилася планами Марія.   

Читайте також наші новини уFacebook та Telegram.