Новини

Назад

Маріуполь закуповує однокімнатні квартири для дітей-сиріт

09 листопада 2018, 15:30
291
Соціальне забезпечення

У минулому році місто закупило 43 квартири для сиріт. У 2018 році вже придбано 20 квартир по субвенції від держави. Планується закупити ще не менше 45 однокімнатних квартир на суму 16 млн грн.

«У черзі на квартири в Маріуполі стоїть 110 сиріт. Надійшло фінансування на придбання квартир для них - з обласного та міського бюджетів. Але бажаючих продати квартиру місту, на жаль, недостатньо», - розповів під час брифінгу начальник управління міського майна Сергій Марчук.

Він зазначив, що місто закуповує тільки однокімнатні квартири з ремонтом і меблями у доброму стані. Бажаючим продати квартиру потрібно подати заяву до ЦНАПу та надати правовстановлюючі документи на житло. Далі - комісія відбирає квартири, які відповідають критеріям положення та ринкової вартості. Кінцевий етап - підписання договору купівлі - продажу та розрахунок з власником квартири у національній валюті. Прийом заявок здійснюється до 24 листопада.

Нагадаємо, що міська рада працює безпосередньо з власником квартири без посередників і всі процедури по оформленню документів бере на себе.