Новини

Назад

Маріуполь відзначить Масляну масовими гуляннями

16 лютого 2018, 16:01
1172
Культура, Анонси міських заходів

Свято Масляної проходитиме у всіх районах міста, а головне гуляння відбудеться на площі Свободи. На маріупольців чекає насичена програма – ярмарки, конкурси, масові гуляння, виступи творчих колективів міста та традиційне спалювання опудала.

За словами директора департаменту культурно-громадського розвитку міськради Діани Трими, на Масляну ніхто не буде сумувати. Розважальні заходи підготують як для дорослих, так і маленьких мешканців міста.

17 лютого на площі Свободи дійство розпочнеться о 13.00 та триватиме до 19.00. Глядачі зможуть спробувати різноманітну їжу та головну страву свята – млинці. Щоб зігрітися, для маріупольців готуватимуть чай з самовару.

Розважальна програма буде насиченою та цікавою. Для глядачів підготували масові забави, тематичні конкурси, вікторини та майстер-класи. Також працюватиме тематична резиденція.

Творчі колективи міста підготують вокальні та хореографічні номери, для дітей покажуть тематичну лялькову виставу. Завершиться свято традиційним спалюванням опудала.

Запрошуємо маріупольців приєднатися до масових святкових гулянь! На всіх чекає гарний настрій та позитивні емоції!​