Новини

Назад

Маріуполь відвідали Посол Швеції та Глава Офісу Ради Європи

08 лютого 2018, 12:01
526
Суспільство

Маріуполь з робочим візитом відвідали Посол Швеції в Україні Мартін Хагстрьом і Глава Офісу Ради Європи в Україні Мортен Енберг. Міський голова Вадим Бойченко обговорив з ними перспективи розвитку Маріуполя і варіанти можливої ​​співпраці.

«Маріуполь - місто з багатою історією та культурними традиціями. У нас є чітка Стратегія розвитку Маріуполя до 2021 року і попереду на місто чекає багато проектів. Ми робимо і будемо робити усе, щоб жителі пов'язували своє майбутнє з рідним містом. Щоб Маріуполь став символом відродженого українського Донбасу»,
підкреслив Вадим Бойченко.

Почесних гостей цікавили питання, пов'язані з децентралізацією в Україні та роботою з переселенцями. Мер розповів, що децентралізація дала містам потужний фінансовий ресурс. Завдяки чому тепер міста стали конкурувати один з одним в реалізації цікавих і успішних проектів.

Також Вадим Бойченко акцентував увагу на тому, що більшість міст сприймають переселенців, як проблему. Але для Маріуполя - це нові жителі міста і шанс на розвиток. У місті створюють умови, будується соціальне житло для того, щоб кваліфіковані переселенці були зацікавлені працювати у Маріуполі та розвивати його.

На завершення зустрічі сторони обмінялися подарунками. Посол Швеції в Україні передав шведські книги українською мовою для дитячої бібліотеки Маріуполя.