Новини

Назад

Маріуполь приєднався до обласного флешмобу серед активної молоді

04 грудня 2019, 14:40
456
Спорт

Маріупольська школа №47 приєдналася до обласного флешмобу серед активної молоді. Учасниками стали 700 людей. У їх числі школярі, спортивні керівники, представники спортивної громадськості міста та Донецького відділення НОК України. Разом вони провели запальну розминку під сучасні музичні композиції. Раніше флешмоб стартував у Покровську.

Школа №47 була вибрана не випадково. Її учні регулярно стають призерами міської спартакіади та часто перемагають в різних змаганнях.

«Молоді цікаво брати участь в різних флешмобах. Вони залучають підростаюче покоління своєю масовістю та святковою атмосферою. Для нас важливо популяризувати заняття спортом серед дітей та підлітків, тому ми завжди підтримуємо подібні ініціативи», - зазначив начальник управління молоді і спорту Олексій Казанцев.

За правилами символічний кубок переходить від одного міста іншому. Він означає наступність поколінь і пропаганду здорового способу життя серед підростаючого покоління Донецької області. Наступне місто-учасник - Вугледар.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.