vision

Новини

Назад

Маріуполь приєднався до Міжнародної хартії відкритих даних

29 жовтня 2020, 10:00
298
Економіка

Маріуполь приєднався до Міжнародної хартії відкритих даних. Це міжнародна ініціатива, що сприяє співпраці, прийняттю та реалізації спільних принципів, стандартів і найкращих практик оприлюднення та використання відкритих даних у всьому світі.

Хартія передбачає наступні принципи для оприлюднення відкритих даних: відкритість за замовчуванням, оперативність і вичерпність, доступність та готовність до використання, порівнюваність та інтероперабельність, для кращого врядування та участі громадськості, а також інклюзивного розвитку та інновацій.

Приєднання до Хартії дає нам можливість забезпечити більш ефективну роботу муніципалітету. Забезпечить стале використання відкритих даних управлінцями, підприємцями і громадськістю. Допоможе у розвитку малого та середнього бізнесу за рахунок створення нових проєктів. Крім того, жителі міст матимуть змогу отримати корисну інформацію. Це ще один інструмент для забезпечення прозорості діяльності міської ради.
отметил заместитель городского головы Сергей Орлов.

Також до Хартії раніше приєднався Уряд України та ряд українських міст: Львів, Вінниця, Дніпро, Дрогобич, Чернівці, Кропивницький та інші.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.