vision

Новини

Назад

Маріуполь переносить святкування Дня міста

26 вересня 2020, 12:55
4947
Суспільство

У зв'язку з трауром на території України у Маріуполі переноситься святкування Дня міста. Про це повідомив міський голова Вадим Бойченко.

Вчора в Харківській області сталася авіакатастрофа, в результаті якої загинули курсанти та військові. Президент України Володимир Зеленський оголосив 26 вересня Всеукраїнським днем ​​жалоби.

«Маріуполь висловлює глибоке співчуття сім'ям загиблих. Це страшна трагедія для всієї України. Відповідно до Указу Президента України, сьогоднішній день, 26 вересня, оголошено днем ​​жалоби на території всієї країни. У зв'язку з цим всі святкові заходи, приурочені до Дня міста на сьогодні відміняються. Точна дата проведення свята буде повідомлена додатково», - заявив Вадим Бойченко.

Нагадаємо, вчора під час планових навчальних польотів біля міста Чугуєва Харківської області сталася катастрофа з військовим літаком Ан-26. Загинули курсанти Університету повітряних сил імені І. Кожедуба та члени екіпажу.

Згідно з Указом, у день жалоби на всій території України має бути приспущений Державний прапор на будинках і спорудах органів державної влади, місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Усі розважально-концертні заходи мають бути скасовані, а до програм теле- й радіопередач — внесені відповідні зміни.